Jövedéki Ügyintéző - Vylyan Pincészet

Jövedéki Ügyintéző

Álláslehetőség a Vylyan Pincészetnél, a Villányi borvidéken!

Csatlakozz Magyarország egyik vezető borászatához, ahol szakmai tapasztalatod értékelt és bővíthető!

Feladatok és kötelezettségek:

Jövedéki feladatok ellátása:

✔️Pincekönyv vezetése

✔️Jövedéki változások nyomon követése

✔️Havi zárások

✔️Zárjegy – hordószár igénylés, készletjelentés leadása évente

✔️Éves jövedéki bevallások elkészítése, beküldése

✔️Jövedéki ellenőrzéseken való részvétel

✔️Adatszolgáltatás a különböző szervek felé – Hegyközséggel való kapcsolattartás, havi készletjelentés

✔️Export jövedéki dokumentumok kiállítása

Téged keresünk, ha:

✔️Rendelkezel Jövedéki ügyintéző végzettséggel

✔️3-5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel jövedéki ügyintézőként

✔️Pontos és részletorientált vagy az adatok kezelésében

✔️Jó kommunikációs és kapcsolattartó képességekkel rendelkezel

✔️Nyitott vagy a boripar világára és kultúrájára

Előnyt jelent:

✔️Rhino program ismerete

✔️Borászatnál szerzett szakmai tapasztalat

✔️Angol nyelvtudás

Amít kínálunk:

✔️Céges laptop, telefon

✔️Versenyképes fizetés és juttatások

✔️Munkába járási költségtérítés

✔️Céges események és csapatépítő programok

✔️Munkahelyi borcsomagok és kedvezmények

✔️Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek

✔️Kellemes munkakörnyezet a festői Villányi borvidéken

✔️Változatos és kihívást jelentő munkakör egy stabil, fejlődő vállalatnál

A Vylyan-ról:

A Vylyan birtok a Villányi borvidéken, Magyarország leghíresebb vörösbortermő vidékén található. A birtokot 1992-ben alapította Debreczeni Pál. Ekkor kezdtük telepíteni szőlőültetvényeinket is. Jelenleg 90 hektáron gazdálkodunk. Minden palack borunkban velünk együtt ott vannak a termőterület jegyei, és a borkészítés örök érvényű, de egyben állandó megújulást követelő tudáskincse. Célunk, hogy borainkban bárki megízlelhesse Villányt és megérezze e táj iránt érzett szeretetünket. Birtokunk központját a kisharsányi Fekete-hegyen, szőlőterületeink szívében alakítottuk ki, ezzel is kifejezve kötődésünket ültetvényeinkhez. Itt a borkóstolási lehetőség mellett mediterrán hangulatú terasszal, kulturális és gasztro programokkal várjuk kedves borszerető vendégeinket.

Ha szeretnél csatlakozni egy dinamikus csapathoz és részt venni egy vezető magyar borászat pénzügyi stratégiájának alakításában, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a következő címre: toroknevh@domaneo.hu

Iratkozzon fel a Vylyan hírlevélre!