Mérlegképes könyvelő - Vylyan Pincészet

Mérlegképes könyvelő

Álláslehetőség a Vylyan Pincészetnél, a Villányi borvidéken!

Csatlakozz Magyarország egyik vezető borászatához, ahol szakmai tapasztalatod értékelt és bővíthető!

Feladatok és kötelezettségek:

✔️Beérkező számlák és pénztár bizonylatok kontírozása, rögzítése

✔️Tárgyi eszközök kezelése és készletkönyvelés

✔️Határidőre történő gazdasági események könyvelése

✔️Havi ÁFA bevallások és egyéb negyedéves adóbevallások (pl. cégautóadó) elkészítése

✔️Részvétel a havi és éves zárlati munkákban, valamint az éves beszámolók készítésében

✔️Kapcsolattartás a társosztályokkal és gazdasági társaságokkal

✔️Főkönyvi és analitikus egyeztetések

Téged keresünk, ha:

✔️Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel

✔️Szakmai tapasztalattal bírsz számviteli és pénzügyi feladatokban

✔️Pontos és részletorientált vagy a számadatok kezelésében

✔️Jó kommunikációs és kapcsolattartó képességekkel rendelkezel

✔️Tapasztalatod van a magyar számviteli szabályokban és adózásban

✔️Van tapasztalatod pénzügyi szoftverekkel és könyvelési rendszerekkel

✔️Elemző és stratégiai gondolkodás jellemez

✔️Nyitott vagy a boripar világára és kultúrájára

Amít kínálunk:

✔️Változatos és kihívást jelentő munkakör egy stabil, fejlődő vállalatnál

✔️Versenyképes fizetés és juttatások

✔️Rugalmas munkaidő és home office lehetőség

✔️Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek

✔️Kellemes munkakörnyezet a festői Villányi borvidéken

✔️Céges események és csapatépítő programok

✔️Munkahelyi borcsomagok és kedvezmények

A Vylyan-ról:

A Vylyan birtok a Villányi borvidéken, Magyarország leghíresebb vörösbortermő vidékén található. A birtokot 1992-ben alapította Debreczeni Pál. Ekkor kezdtük telepíteni szőlőültetvényeinket is. Jelenleg 90 hektáron gazdálkodunk. Minden palack borunkban velünk együtt ott vannak a termőterület jegyei, és a borkészítés örök érvényű, de egyben állandó megújulást követelő tudáskincse. Célunk, hogy borainkban bárki megízlelhesse Villányt és megérezze e táj iránt érzett szeretetünket. Birtokunk központját a kisharsányi Fekete-hegyen, szőlőterületeink szívében alakítottuk ki, ezzel is kifejezve kötődésünket ültetvényeinkhez. Itt a borkóstolási lehetőség mellett mediterrán hangulatú terasszal, kulturális és gasztro programokkal várjuk kedves borszerető vendégeinket.

Ha szeretnél csatlakozni egy dinamikus csapathoz és részt venni egy vezető magyar borászat pénzügyi stratégiájának alakításában, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a következő címre: toroknevh@domaneo.hu

Iratkozzon fel a Vylyan hírlevélre!