Kezdőlap » Cikkek » Álláshirdetés: raktáros, targoncavezető

Álláshirdetés: raktáros, targoncavezető

Dátum: 2018. január 12., péntek

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros, targocavezető

Feladatok

  • Tárolás, rakodás készletezés és anyagmozgatás
  • Termelésütemezésben és ellátásban történő részvétel;
  • Félkész termékek kezelése;
  • Raktárkészlet kezelés, leltározás végzése;
  • Kapcsolattartás szállítókkal, fuvarozókkal és a termeléssel

Elvárások

  • Könnyűgépkezelői képesítés (vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncák kezelése)
  • Raktározás területen szerzett tapasztalat;
  • Windows felhasználói ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság, problémamegoldás, rendszerben gondolkodás;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Lendületesség, terhelhetőség
  • Siklós-Villány környéki lakhely

Amit kínálunk

  • dinamikus, fiatal, elhivatott csapat
  • alkalmazotti jogviszony / stabil munkaadói háttér
  • utazási támogatás
  • mobiltelefon költségtérítéssel

Munkavégzés helye

Kisharsány

Jelentkezését várjuk a [email protected] e-mail címre.