Kezdőlap » Cikkek » Álláshirdetés: Pincemunkás

Álláshirdetés: Pincemunkás

Dátum: 2018. január 12., péntek

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Pincemunkás

Feladatok

  • Szőlőfeldolgozás
  • Borászati kezelések alkalmazása utasítások alapján
  • Palackozás, csomagolás feladataiban való részvétel előírásoknak megfelelően
  • Higiéniai, minőségi előírások betartása
  • Eszközök, gépek, berendezések szakszerű használata, gondos megőrzése, karbantartása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása

Elvárások

  • Szőlőfeldolgozás területen szerzett tapasztalat;
  • Megbízhatóság, önállóság, problémamegoldás, rendszerben gondolkodás;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Lendületesség, terhelhetőség
  • Siklós-Villány környéki lakhely

Amit kínálunk

  • dinamikus, fiatal, elhivatott csapat
  • alkalmazotti jogviszony / stabil munkaadói háttér
  • utazási támogatás

Munkavégzés helye

Kisharsány

Jelentkezését várjuk a [email protected] e-mail címre.